Chute Malých Karpát 2016

Piatok | 02 | 12 | 2016 | 16:00 - 22:00

Sobota | 03 | 12 | 2016 | 13:00 - 22:00

Príďte si s priateľmi, či rodinou, 2. a 3. decembra vychutnať jesennú atmosféru Malých Karpát. Pochutnáte si nielen na výbornom víne, ale aj na tradičných gastronomických špecialitách, ktoré pre Vás s láskou pripravíme. Vaše oči a dušu potešia jedinečné zážitky sprostredkované cez tvorbu miestnych umelcov.

Počet degustačných lístkov
60
Hodnota degustačného lístka
25 centov
Hodnota lístkov spolu
15 €
Objem degustačnej vzorky
0.03 l
Bonus na nákup vína
15 €
Pohár s logom
Katalóg s mapkou podujatia
Taštička na pohár
Spolu len 36 €

Návštevník podujatia bude mať k dispozícii v rámci vstupenky 60 degustačných lístkov v hodnote á 25 centov (spolu 15 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku.

Tento systém pomáha pozdvihnúť kultúrnosť nášho podujatia a samotným vinárom aspoň v malej miere odpláca ich neľahkú prácu pri pestovaní hrozna a výrobe vína.

Mladé vína ročníka 2016 si môžete vychutnať za jednotnú hodnotu, ktorou je jeden degustačný lístok. Minuloročné a staršie vína, vrátane ľadových, či slamových špecialít, si budete môcť vychutnať za hodnotu, ktorú si stanoví sám vinár.

Lístky, ktoré návštevník neminie pri degustovaní, môže u ľubovoľného vinára vymeniť za fľašu(e) vína podľa hodnoty zostávajúcich lístkov.

Ak Vám naše vína zachutia, máte v rámci vstupenky k dispozícií aj 3 bonusy na nákup vína spolu v hodnote 15 €. Tieto si môžete uplatniť u ľubovoľného vinára pri nákupe vína.

Pre Váš väčší komfort zavádzame aj novú službu v spolupráci s kuriérskou firmou. Ak Vám vínko zachutilo, ale nemáte možnosť si ho hneď odviesť, vínko pre Vás bezpečne zabalíme a po podujatí doručíme prostredníctvom kuriéra priamo až k Vám domov. Táto služba bude dostupná už od 3 € / 6 fliaš.

K lístku dostane každý návštevník svojho osobného pivničného sprievodcu v podobe katalógu, ktorý Vás bude počas celého dňa navigovať k jednotlivých pivniciam. Odhalí Vám, kde nájdete niečo chutné pod zub a kde Vás čaká nevšedný umelecký zážitok.

Okrem katalógu patria k lístku aj profesionálny degustačný pohár zo sklární RONA a taštička na pohár s perom.

Vašu bezpečnosť a pohodlie pri presune medzi jednotlivými pivnicami bude zabezpečovať naša kyvadlová doprava. Tá bude premávať po dvoch okruhoch.

Prvý okruh: Modra – Vinosady – Pezinok – Šenkvice – Modra. Na tejto trase budú každú hodinu premávať dva autobusy počas celého podujatia.

Druhý okruh: Modra – Suchá nad Parnou – Modra. Na tejto trase bude oba dni premávať jeden autobus každé dve hodiny.

Dúfame, že prijmete naše pozvanie a 2. a 3. decembra 2016 sa všetci spoločne stretneme v družných rozhovoroch pri pohári vína.

SÚŤAŽ!

Zakúpením čo i len jednej vstupenky sa dostávate do finálneho zlosovania o cenu „Víno domov na celý rok“ v hodnote 700 €. Výhercovi postupne počas roka 2017 pošleme každý mesiac kartón vína od 13 producentov. Keďže má rok iba 12 mesiacov, tak ten trinásty kartón bude určený na spríjemnenie náročného vianočného obdobia.

Zoznam vinárov na podujatí:

Kontakt

logo Chute Malých Karpát