Pekné víno s rozhľadom 2018

Sobota | 24 | 03 | 2018 | 13:00 - 21:00

Srdečne vás pozývame na 10. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom. Príďte osláviť príchod jari do KARPATSKEJ PERLY už 24. marca od 13:00 do 21:00. Môžete sa tešiť na ochutnávku vín v pivniciach, ako aj zaujímavý sprievodný program. Bežci si môžu od 13:00 zmerať svoje sily a schopnosti v behu po 99 schodoch na rozhľadňu.

Ak máte radi hudbu The Doors, určite nevynechajte koncert banskobystrickej kapely The Doors Revival, ktorý bude od 17:00. V pivnici sa budete môcť pokochať dielami výtvarníka Jána Vajsábela. Pre gurmánov budú pripravené gastronomické špeciality, ktoré sa budú podávať v Tančiarni, ale aj divinový guláš vo vonkajších priestoroch pred vinárstvom. Milovníci sladkostí si budú môcť zamaškrtiť na koláčikoch od Marlotky či belgických pralinkách spolu s našou lahodnou kávou.

Ponuka jedál:

Karotková krémová polievka so zázvorom, trebuľka
Kŕmená husacia pečeň s cibuľovou marmeládou, bagetka
Sójový Tempeh na jarnom šaláte, hrianka, omáčka Ravigotte
Kuracie rezančeky, salsa s červenou fazuľou, tortilla, jarný šalát
Hovädzí roastbeef na jarnom šaláte, hrianka, omáčka Ravigotte
Divinový guláš, chlieb

Navštíviť budete môcť aj archív v bývalých nádržiach na víno, kde sa dostanete určite k nejakému raritnému ročníku. Počet návštevníkov archívu je obmedzený, preto vás poprosíme rezervovať si na recepcii miesto na konkrétny čas: 14:00, 15:00 alebo 16:00.

Vaše deti sa budú môcť kreatívne vyžiť s eko-plastelínou vyrobenou z vínneho kameňa. O 19:00 bude vyhodnotená súťaž v behu na rozhľadňu a fotografickú súťaž s MINI JAGNETMI, do ktorej sa môžete zapojiť do 23. marca.

Vstupenky v hodnote 15 € zahŕňajú kupón na nákup vína za 5 €. Za pohár s taštičkou sa platí vratná záloha v hodnote 3 €. Počas akcie budeme mať vo vinotéke špeciálnu akciu a pri nákupe 6 a viac fliaš vína vám doručíme víno zdarma až k vám domov. Tešíme sa na vás prvú jarnú sobotu.

Vstup je limitovaný na 400 návštevníkov.


Pekné víno s rozhľadom 2018

Detail vinárstva:

Kontakt

logo Chute Malých Karpát