Pekné víno s rozhľadom 2017

Sobota | 01 | 04 | 2017 | 13:00 - 20:00

Srdečne pozývame všetkých milovníkov vína na 9. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom. Uskutoční sa 1. apríla od 13:00 do 20:00 v KARPATSKEJ PERLE v Šenkviciach. Aj tento rok sa môžete okrem ochutnávky vín tešiť na bohatý sprievodný program. Už od 13:00 si môžu všetci športovci zmerať sily v súťaži v behu na rozhľadňu. Veľkú pivnicu ozdobia diela maliarky Dany Polákovej. V tančiarni vás roztancuje hudobná skupina Reset.

V degustačnej miestnosti vás bude čakať beseda so spisovateľkou Evou Bodnárovou a autorské čítanie knihy „Všetko krásne čo sa mi mohlo stať “. Čakajú vás aj rôzne delikatesy – gastronomické špeciality nášho šéfkuchára Petra Nagya, pralinky ILLUI, sladké dobroty od Marlotky, domáce paštéty, či syry Hiadlovský. Otvorený bude aj nový archív, kam sa dostanete v časoch: 14:00, 16:00 a 18:00. Na podujatí majitelia Šebovci vyžrebujú víťazov fotografickú súťaž s MINI JAGNETMI, do ktorej sa môžete zapojiť až do konca marca.

Lístky na podujatie v hodnote 15 € bude možné zakúpiť v deň konania akcie priamo na vstupe do vinárstva alebo prostredníctvom online predaja na webovej stránke www.chutemalychkarpat.sk. Vstupenka bude zahŕňať kupón na nákup vína za 5 € a degustačné lístky za 10 €. Počet vstupeniek je limitovaný. Počas akcie bude vo vinotéke špeciálna akcia a pri nákupe 6 a viac fliaš vína vám doručia víno zdarma až k vám domov.

Vidíme sa už 1. apríla v KARPATSKEJ PERLE.

Detail vinárstva:

Kontakt

logo Chute Malých Karpát