Pekné víno s rozhľadom 2017

Reštaurácia Mlyn 108

Naša reštaurácia sa nachádza v budove zrekonštruovaného vodného mlyna zo 16. storočia. Mlyn 108 je situovaný v rezidenčnej časti mesta Modra na Dolnej ulici č. 108. Zvonku nenápadný žltý dom s veľkou drevenou zelenou bránou pozýva každého na prekvapenie.

Spojením malých detailov sme pre našich hostí vytvorili harmóniu medzi prostredím a kuchyňou. Je pre nás dôležité, aby sa hostia u nás cítili príjemne a hneď od prvého momentu sa usmievali. Chceme robiť ľudí šťastnými a poskytnúť im pozitívny a jedinečný zážitok.

Veľká záhrada s parkovou úpravou a bio kúpacím jazierkom je miesto, kde chceme, aby naši hostia zabudli na uponáhľaný svet, oddýchli si a začali si užívať.

Bijúce srdce mlyna sa v súčasnosti presunulo do kuchyne a nachádza sa hneď pri vchode do reštaurácie. Do kuchyne máme vždy dvere otvorené a všetci sú v nej vítaní. Každý hosť sa môže nechať inšpirovať a pozorovať kuchárov pri práci.

Kuchyni a priestoru reštaurácie dominujú rovnaké materiály – drevo a kameň. Interiér a design reštaurácie sme starostlivo pripravili tak, aby dopĺňal myšlienku kuchyne a poskytoval jedinečnú atmosféru, ktorá vyžaruje osobitosť, charakter a vyvoláva pozitívne emócie.

Pôvodný mlynský prevodový mechanizmus, veľa historických detailov, pozorne vybrané dekorácie a inventár dopĺňajú a vyzdvihujú pôvodného ducha budovy. Naším cieľom bolo vytvoriť intenzívny, príjemný, teplý pocit domova, aby čas strávený u nás nebol len o naplnení potreby najesť sa, ale bol pre každého nezabudnuteľným zážitkom. A je len na hosťovi, koľko času sa rozhodne u nás stráviť a koľko toho chce vyskúšať.

Nechajte sa vtiahnuť do nášho sveta čarovných chutí a vôní plného vášne a lásky k našej profesii.


Kontakt

Zoznam gastro zariadení