PEKNÉ VÍNO s novým termínom

09.03.2020

"Milí priatelia, vzhľadom k tomu, že sa zvyšuje počet nakazených vírusom Covid-19, rozhodli sme sa podujatie Pekné víno s rozhľadom presunúť na náhradný termín 20.6.2020. Veľmi nás mrzí, že spolu neprivítame príchod jari, ale dúfame, že sa nám podarí spolu osláviť začiatok letnej sezóny. Veríme však, že je toto preventívne opatrenie napriek prebiehajúcim prípravám podujatia správne.

Všetkých, ktorí si kúpili lístky online budeme postupne informovať e-mailom. Bude možnosť využiť vstupenku na náhradný termín alebo vám vstupné budeme v plnej výške refundovať. Ďakujeme za pochopenie, prajeme vám všetkým pevné zdravie a budeme sa na vás tešiť v júni. O prípadných zmenách v sprievodnom programe budeme včas informovať.

Predbežne vás čaká degustácia v pivniciach, gastronomické špeciality Mariana Harcinika, výstava pôdnych profilov našich vinohradov, súťaž v behu po 99 schodoch na rozhľadňu, syry Hiadlovský, koláčiky od Marlotky, hudobná produkcia DJa Vixa či bábkové divadlo pre deti. Cena vstupenky je 19 EUR. Bude obsahovať kupón na nákup vína za 8 EUR. Záloha za pohár a taštičku bude 5 EUR. Tešíme sa na vás v sobotu 20. júna od 13:00 do 21:00."

Vaša KARPATSKÁ PERLA