Chute Malých Karpát 2017

Reštaurácia Landsfeld v hoteli Majolika****

Ku skvelému historickému Hotelu Majolika určite nepochybne patrí aj skvelá reštaurácia Landsfeld s nezabudnuteľným kulinárskym zážitkom. Štýlovú Reštauráciu Landsfeld si navždy zapamätáte pre jej nevšednú atmosféru, za ktorú vďačí aj históriou dýchajúcemu priestoru, v ktorom sa nachádza.

Gurmánsky zážitok umocňuje aj vkusné stolovanie. Doladené je keramickou pecou sálajúcou teplom, čo v kombinácií s farebnými okennými vitrážami s motívmi modranskej keramiky priestory príjemne zjednotí. Špeciality kuchyne Vás budú nabádať poštekliť chuťové poháriky nielen dobrým jedlom, ale zároveň aj kvalitným vínkom z ponuky uznávaných modranských vinárov. Akékoľvek jedlo si u nás objednáte, vždy je pripravené s láskou a zanietením...

Gastronomický koncept vychádza z prípravy jedál nielen z čerstvých surovín, ale aj často používaných Bio surovín dodávaných z regionálnych zdrojov. Našou snahou je pripravovať jedlá zdravo, bez chemických prísad, umelých farbív, či iných dochucovadiel. Príjemná a ochotná obsluha, ktorá je samozrejmosťou, Vám zabezpečí ničím nerušený kulinársky zážitok.


Kontakt


Ponuka menu na podujatí

250mlHokkaido krém s tekvicovým olejom dozdobený semiačkami tekvice4.50€
150gBravčová panenka plnená slivkami, chrumkavé zemiakové dukáty a rizlingová omáčka9.90€
180gChrumkavé kačacie prsia na dusenej kapuste so zemiakovou lokšou10.90€
150gKurací steak z roštu na cuketovom hniezde preliaty s paradajkovým pyré s bazalkou7.80€
2ksZemiakové lokše so slivkovo makovou plnkou3.90€
Zoznam gastro zariadení